اگر به چاپ روی پلاستیک علاقه داشته باشید حتما نام چاپ اسکرین را شنیده اید. اگر دوست دارید تا با این مدل چاپ روی پلاستیک بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشد.

در مقالات قبل علاوه بر توضیح در مورد تکنولوژی چاپ روی پلاستیک شما را با استفاده از چاپ روی پلاستیک برای پاکت نامه آشنا کردیم که با مطالعه آن ها می توانید به اطلاعات بسیار مفیدی در مورد پرینت و چاپ روی پلاستیک دست پیدا کنید.

چاپ اسکرین UV چیست؟

با استفاده از چاپ اسکرین UV می توانید جوهر را به آرامی روی پلاستیکی که می خواهید انتقال دهید و چاپ روی پلاستیک را انجام دهید. با این روش رنگ از تیغه های مخصوصی عبور می کند و سطح مورد نظر شکل دلخواه شما را می گیرد. لازم به ذکر است که چاپ اسکرین علاوه بر استفاده به عنوان چاپ روی پلاستیک بر روی شیشه و فلز هم مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از چاپ اسکرین باعث می شود تا طول عمر و دوام چاپ روی پلاستیک بیشتر باشد و طرح مورد نظر دیر تر پاک شود.

برای چاپ روی پلاستیک بهتر است از کارشناسان حرفه ایی کمک بگیرید و این کار را به افراد متخصص و ماهر در این زمینه بسپارید تا بتوانند پرینت و چاپ روی پلاستیک را به بهترین شکل برای شما انجام دهند.

قدرت چاپ اسکرین UV چقدر است؟

یک از فواید این نوع چاپ روی پلاستیک دوام و ماندگاری بسیار بالای این مدل چاپ روی پلاستیک است. با استفاده از رنگ ها و طرح های جذاب و زیبا می توانید محصولات خود را با چاپ روی پلاستیک چشمگیر و منحصر به فرد کنید. یکی ار فواید و کاربرد های جالب چاپ روی پلاستیک استفاده از این تکنولوژی برای تبلیغات بیشتر است. اگر محصولی که تولید می کنید را در ظروف و نگهدارنده های پلاستیکی به فروش می رسانید بهتر است تا با انجام چاپ روی پلاستیک محصولاتتان را جذاب تر کنید و خریداران بیشتری را به سمت خود جلب کنید.

 

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − 8 =