آیا با بهترین روش های چاپ روی پلاستیک آشنایی دارید؟ آیا می دانید چاپ روی پلاستیک چطور می تواند بر کسب و کار شما تاثیر گذار باشد؟ پرینت لوگو روی پاکت ها و بطری های محصولات شما نوعی تبلیغات به حساب می آید. در مقالات قبل شما را با چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین آشنا کردین. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین UV می تواند حتی لوگو ها، نوشته ها و طراحی های کوچک را روی پاکت و ظروف محصولات شما به خوبی و با کیفیت عالی پرینت و چاپ کند. به همین خاطر است که برای چاپ نوشته ها و طراحی های کوچک از چاپ اسکرین استفاده می کنند.

یک از فواید این چاپ اسکرین UV این است جوهر های رنگارنگ و جذابی را می توان در این نوع چاپ روی پلاستیک استفاده کرد.

آیا از محدودیت های چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین اطلاع دارید؟

در مقایسه با سایر پرینت ها و مدل های مختلف چاپ روی پلاستیک، چاپ اسکرین مشکلات خیلی زیادی به وجود نمی آورد. تنها محدودیتی که چاپ اسکرین دارد مربوط می شود به خصوصیات و ویژگی هایی که دارد: در حقیقت باید چسبندگی بین پلاستیک و چاپگر بسیار بالا باشد تا چاپ روی پلاستیک به خوبی انجام شود. به همین دلیل چاپ اسکرین برای صفحات تخت مناسب تر است و اگر پلاستیک مورد نظر شما دارای برجستگی ها و فرو رفتگی باشد نمی توان به خوبی چاپ اسکرین UV را روی آن انجام داد. نوع دیگری از چاپ روی پلاستیک Pad printing است که از لحاظ کاربردی به چاپ اسکرین بسیار شباهت دارد.

در چه صنایعی از چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین می توان استفاده کرد؟

تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی از چاپ اسکرین برای چاپ لوگو محصولاتشان استفاده می کنند.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 + دو =