با نحوه چاپ روی پلاستیک چقدر آشنا هستید؟ آیا می دانید از چاپ روی پلاستیک چه استفاده هایی می توانید ببرید؟ با پرینت و چاپ روی پلاستیک یا شیشه می توان استفاده های متعددی برای تبلیغات و نشان دادن برندتان کنید.

در مقالات قبل شما را با بهترین مدل های چاپ روی پلاستیک با چاپ اسکرین آشنا کردیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد تکنولوژی چاپ روی پلاستیک به دست آورید.

همانطور که می دانید محدودیت هایی برای چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین UV نیز وجود دارد که قبلا به آن ها پرداختیم.

آیا می دانید در چه شرایطی چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین به سختی انجام می گیرد؟ همانطور که می دانید چاپ روی پلاستیک باید بهتر است تا روی صفحاتی تخت انجام شود و اگر سطح محصول شما دارای برامدگی و اشکال متفاوتی باشد به سختی می توان از این مدل چاپ روی پلاستیک استفاده کرد.

در چه صنایعی می توان از پرینت و چاپ روی پلاستیک یا شیشه به روش اسکرین UV استفاده کرد؟

استفاده از چاپ اسکرین UV در صنایع و تولیدات آرایشی و بهداشتی بسیار مورد توجه است. برای مثال استفاده از چاپ روی پلاستیک به روش اسکرین برای چاپ مشخصات و درج لوگو و برند محصولاتی مانند خط چشم، ریمل، رژ لب و کانسیلر مورد استفاده قرار می گیرد. با بهره گیری از تکنولوژی چاپ اسکرین UV نه تنها می توان چاپ روی پلاستیک را انجام داد بلکه می توان روی شیشه و چوب نیز چاپ و پرینت دلخواهتان را انجام دهید. استفاده از این نوع چاپ روی پلاستیک باعث ماندگاری و دوام بیشتر نوشته ها و نام برند شما بر روی بسته محصولات خواهد شد.

چه زمان و چرا به مشتریان پیشنهاد می دهید که از چاپ اسکرین UV به عنوان چاپ روی پلاستیک استفاده نکنند؟

هنگامی که سطح محصول مورد نظر شما برای چاپ اسکرین UV مناسب نباشد بهتر است تا از روش های دیگری به عنوان چاپ روی پلاستیک استفاده کنند.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 5 =