با استفاده از تکنولوژی چاپ رو پلاستیک می توان بسیاری از مواد و محصولات پلاستیکی را برای اهدافی خاص استفاده کرد، برای مثال تولید کننده ها و شرکت ها با استفاده از چاپ روی پلاستیک می توانند محصولات خود را تبلیغ کنند و با نام و مشخصات و همچنین لوگوی مخصوص کارخانه و شرکت خود محصولاتی با پوشش پلاستیکی را به بازار بفرستند. آیا می دانید چاپ روی پلاستیک و پاکت های مقوایی چطور انجام می شود؟ برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب قبلی سایت را مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم شما را با تکنولوژی و کاربرد های چاپ روی پلاستیک آشنا کنیم.

فواید چاپ روی پلاستیک به طور مستقیم

این روش چاپ روی پلاستیک مِتُدی است که به وسیله ی آن جوهر به طور مستقیم روی پلاستیک چاپ می شود.

هزینه چاپ روی پلاستیک به طور مستقیم بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر است.

برخی ویژگی های دستگاه چاپ روی پلاستیک

بعضی دستگاه های چاپ روی پلاستیک بیش از 5 رنگ را می توانند پیرامون، اطراف و یا داخل بطری های پلاستیکی چاپ کنند. برخی دستگاه های چاپ گر علاوه بر چاپ روی پلاستیک می توانند خدمات چاپ روی شیشه و یا سیلیکون را نیز انجام دهند.

چاپ روی پلاستیک در چند رنگ مختلف

بکار گیری بیش از 4 رنگ و همچنین چاپ روی پلاستیک می تواند 60 بطری در هر دقیقه را چاپ شده تحویل دهد.

تمام خدمات چاپ روی پلاستیک به طور اتوماتیک انجام می شود.

کاربرد استفاده از دستگاه های چاپ روی پلاستیک شامل موارد زیر است:

چاپ روی پلاستیک بر روی بطری های رنگ مو و روغن مو، چاپ روی پلاستیک بر روی بطری های مایع ظرفشویی، چاپ روی پلاستیک بر بطری حشره کش ها، چاپ روی پلاستیک بر بطری شیر نوزادان، چاپ روی پلاستیک بر بطری های آب ورزشی برای استفاده در باشگاه ها و دوچرخه سواری.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 1 =