همانطور که می دانید با استفاده از تکنولوزی چاپ روی پلاستیک می توانید تبلیغات را به شکل گشترده تری انجام دهید. چاپ روی پلاستیک این امکان را برای شما فراهم می کند تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا خدمات پرینت و چاپ روی پلاستیک را به نحوی که خودتان می خواهید انجام دهد.

علاوه بر چاپ روی پلاستیک شفاف، یا چاپ روی پاکت های پلاستیکی یا مقوایی و یا سایر کاربرد هایی که چاپ روی پلاستیک دارد می توانید با مطالعه مقالات قبل اطلاعات بسیار جذابی در مورد تکنولوژی چاپ روی پلاستیک به دست آورید.

همانطور که قبلا هم گفتیم برای اینکه چاپ روی پلاستیک را برای پاکت های نامه انجام دهیم می توانیم از روش های مختلفی استفاده کنیم، مانند چاپ و پرینت با جوهر و یا چاپ با اسکرین. در ادامه با ما همراه باشید تا با چاپ روی پلاستیک به روش فلکسوگرافی بیشتر آشنا شوید.

این نوع چاپ روی پلاستیک یکی از معروف ترین راه هایی است که می توانید به وسیله آن چاپ و پرینت را انجام دهید. علاوه بر چاپ روی پاکت های نامه پلاستیکی می توانید بر روی کیف ها و بسته های پلاستیکی نیز از این روش چاپ استفاده کنید. این روش بسیار شبیه به روش پرس کردن کلمات و حروف چینی است. حروف چینی بسیار سطحی است و روی کاغذ انجام می شود. فلکسوگرافی با استفاده از عکسها و حروفی چاپ روی پلاستیک را انجام می دهد که بسیار قابل انعطاف باشند. هنگامی که پاکت ها و بسته های پستی را نگاه می کنید می بینید که چاپ روی پلاستیک با روش های مختلفی انجام شده است. برای اینکه بتوانید تبلیغات تاثیر گذاری داشته باشید باید بدانید که از چه روش چاپ و پرینتی بهتر است استفاده کنید تا بسته های پستی شرکت شما جذاب تر باشند و نام و لوگوی شرکت شما بیشتر در خاطر مشتریان باقی بماند.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 1 =