همانطور که می دانید با چاپ روی پلاستیک می توانید بسیاری از کار ها و فعالیت های چاپی را انجام دهید. در مقالات قبل شما را با نحوه درج تاریخ انقضا با چاپ روی پلاستیک انجام دادید، آشنایی با روش های چاپ روی پلاستیک، و همچنین بهترین مدل های چاپ روی پلاستیک آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه درج تاریخ انقضا با چاپ روی پلاستیک بیشتر آشنا شوید.

همانطور که گفتیم صنعت چاپ روی پلاستیک بسیار پیشرفت کرده است و از روش های نوینی برای چاپ روی پلاستیک استفاده می کند. در برخی موارد ممکن است درج تاریخ انقضا بر روی محصولات با استفاده از ابزار هایی برای چاپ روی پلاستیک انجام شود که به مرور زمان باعث کمرنگ شدن و محو شدن تاریخ انقضای محصول شود.

به طور کلی اگر بخواهیم روش های درج تاریخ انقضا بر روی پلاستیک را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که دو نوع چاپ روی پلاستیک برای درج تاریخ انقضا و نشانه گذاری انجام می شود: استمپ لاستیکی با جوهر و چاپگر جوهری.

چاپ روی پلاستیک با با استمپ لاستیکی یکی از رایج ترین و معمول ترین روش های چاپ روی پلاستیک به منظور درج تاریخ انقضا است چرا که این روش بسیار ارزان، راحت و همچنین با دوام است اما در کل این نوع چاپ موقتی است و اگر از استمپ های با کیفیتیی استفاده کنید تاریخ انقضای درج شده بر روی محصول دوام بیشتری خواهد داشت. این نوع چاپ روی پلاستیک برای درج شماره و حروف مناسب است.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید تاریخ انقضای محصول را درج کنید با استفاده از چاپگر جوهری است. در وسیله و ابزار قبلی چاپ روی پلاستیک نیز از جوهر استفاده می شد. همانطور که حدس می زنید دوام و ماندگاری این نوع چاپ روی پلاستیک بسیار بیشتر از استمپ است.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − 2 =