با استفاده از تکنولوژی چاپ روی پلاستیک می توانید به کسب و کار خود رونق بخشید و تبلیغات را به طور گسترده تری انجام دهید. در مقالات قبل شما را با تکنولوژی چاپ روی پلاستیک آشنا کردیم در ادامه نیز می خواهیم شما را با نحوه چاپ روی پلاستیک برای پاکت های نامه و بسته های پستی آشنا کنیم.

برای رونق کسب و کارتان راه های بسیار زیادی وجود دارد. و شما می توانید با استفاده از تکنولوژی چاپ روی پلاستیک، از این امکانات بهره مند شوید. هنگامی که شما بسته ایی را برای مشتریتان پست می کنید، اولین چیزی که آن ها می بینند نام و لوگوی شرکت یا فروشگاه شما است. این همان چیزی است که تا مدت زمان زیادی در خاطر مشتریان باقی خواهد ماند. روش های مختلف چاپ روی پلاستیک برای این بسته های پستی وجود دارد.

پرینت و چاپ با جوهر

می توانید با استفاده از جوهر به طور خاصی چاپ روی پلاستیک را برای پاکت های پستی انجام دهید.

می توانید با یک پرینتر دستی این کار را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که این کار بهترین روش برای چاپ روی پلاستیک نیست و ممکن است لوگوی فروشگاه شما به خوبی پرینت نشود.

چاپ اسکرین

اگر تعداد پاکت های شما محدود و کم است این روش چاپ روی پلاستیک راهکار خوبی برای پرینت کردن نام و لوگوی فروشگاهتان است. اول از یک صفحه نگه دارنده کاغذ استفاده می کنید و آن را روی یک سطح صاف قرار می دهید. سپس پاکت را روی آن می گذارید. صفحه نگهدارنده کاغذ مراقب است تا پاکت تکان نخورد و مانع کج شدن آن می شود. یک اسکرین فلزی با طراحی خودتان را روی پاکت قرار می دهید. و جوهر را اضافه می کنید. نقاط ضعف این نوع چاپ روی پلاستیک این است که باید یکی یکی پاکت های نامه را پرینت کنید و در این نوع چاپ روی پلاستیک تنوع رنگ ندارید.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده + پانزده =