اگر کنجکاوید بدانید چاپ روی پلاستیک چطور انجام می شود با ما همراه باشید تا شما را با روند چاپ روی پلاستیک آشنا کنیم. آیا می خواهید یاد بگیرید چطور می توانید خودتان چاپ روی پلاستیک انجام دهید؟ ( بخش اول) و ( بخش دوم) مقالات قبل را مطالعه کنید.

چاپ روی پلاستیک کشیده برای پاکت های پلاستیکی

اندازه چاپ روی پلاستیکی که در پاکت ها می بینید به سایز و اندازه پرس کننده دستگاه چاپ بستگی دارد. بعضی از دستگاه های چاپ روی پلاستیک حدود 3000 کپی را برش می دهد. برای چاپ روی پلاستیک به صورت وسیع تر از دست چاپ روی پلاستیک به صرفه ترو اقتصادی تری استفاده می شود.

در چاپ روی پلاستیک یکبار که پلاستیک مورد نظر به زیر پرس دستگاه چاپ وارد شود، و در قسمت برگشت پیچ بخورد، مرحله بعدی چاپ روی پلاستیک روی هر پاکت های پلاستیکی برش می خورد و برای هر بار چاپ روی پلاستیک برگه جدیدی را برش می دهد. ( از بالا تا پایین برش می خورد) با گرما آمیخته می شود( در قسمت بالا، پایین و کناره های پلاستیک) و در نهایت چاپ روی پلاستیک انجام می شود.

چاپ روی پلاستیک کوتاه برای پاکت های پلاستیکی

برای چاپ حروف انگلیسی روی پلاستیک از دستگاه های چاپ روی پلاستیک با دستگاه پرس کوتاه استفاده می کنند. در این نوع چاپ روی پلاستیک دستگاه پرس به طور مستقیم روی پلاستیک مورد نظر قرار می گیرد. و با یک بار پرس چاپ روی پلاستیک انجام می شود.

نقش پذیری جوهر در چاپ روی پلاستیک

با پیشرفت تکنولوژی نقش پذیری جوهر ها در چاپ روی پلاستیک بسیار پیشرفته شده است، استفاده از وسایل مخصوص و با کیفیت چاپ روی پلاستیک باعث می شود که طرح های چاپ شده توسط چاپگر ها بسیار تمیز، دقیق و همچنین با کیفیت بالایی انجام شوند.

چاپ روی پلاستیک به وسیله جوهر، برای پلاستیک بسیار مناسب تر از استفاده از عکس های گرافیکی و نقش دار آماده است.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × پنج =