همانطور که می دانید چاپ روی پلاستیک روش های متنوعی دارد. برای چاپ روی پلاستیک لازم است تا از دستگاه های پیشرفته ایی استفاده کرد. در مقالات قبل شما را با روش های چاپ روی پلاستیک آشنا کردیم. و همچنین در مورد بهترین مدل های چاپ روی پلاستیک با چاپ اسکرین و همچنین استفاده از چاپ روی پلاستیک برای پاکت نامه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد نحوه درج تاریخ انقضا با استفاده از چاپ پلاستیک آشنا شوید.

چاپ روی پلاستیک و نشانه گذاری روی بطری های پلاستیکی کاربرد های بسیار زیادی دارد از بطری شیر گرفته تا روغن موتور را باید با استفاده از چاپ روی پلاستیک تاریخ انقضای محصول را مشخص کرد. برای چاپ روی پلاستیک به منظور درج تاریخ انقضای محصول از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

اولین چیزی که برای درج تاریخ انقضا باید مورد توجه قرار داد نوع نشانه گذاری و نوع چاپ روی پلاستیک است. روش های مختلفی برای پرینت و چاپ روی پلاستیک وجود دارد. ( حکاکی با لیزر، استمپ داغ، نشانه گذار) اما همه ی این روش های چاپ روی پلاستیک ممکن است برای درج تاریخ انقضای محصول مناسب نباشد.

شاید یکی از بد ترین روش های چاپ روی پلاستیک برای درج تاریخ انقضا و نشانه گذاری با استفاده از استمپ داغ باشد. پلاستیک و بطری که با استفاده از استمپ داغ نشانه گذاری و درج انقضا می شود باید کمی ضخیم باشد.

صنعت چاپ روی پلاستیک از روش های ماندنی تری برای درج تاریخ انقضا و نشانه گذاری استفاده می کند. آن ها بدون استفاده از حرارت و گرم یک نشانه دائمی ایجاد می کنند. نشانه گذار ها بهترین گزینه برای چاپ روی پلاستیک به مقدار کم هستند. البته که درج تاریخ انقضا روی محصولات به مقدار متوسط تا زیاد انجام می شود.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × 4 =