همانطور که می دانید با انجام چاپ روی پلاستیک می توان تاریخ انقضای محصولات و کالا ها را روی بسته پلاستیکی آن ها درج  و چاپ کرد. چاپ روی پلاستیک فواید بسیار زیادی دارد. با استفاده از چاپ روی پلاستیک می توان با مشخصات، بار کد و همچنین بسیاری از ویژگی های محصول را آشنا شد. در مقالات قبل شما را با نحوه درج تاریخ انقضا با چاپ روی پلاستیک و همچنین، آشنایی با روش های چاپ روی پلاستیک، بهترین مدل های چاپ روی پلاستیک، استفاده از چاپ روی پلاستیک با پاکت نامه و همچنین تکنولوزی چاپ روی پلاستیک آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه در تاریخ انقضا بر روی محصول با استفاده از چاپ روی پلاستیک بیشتر آشنا کنیم.

همانطور که گفتیم با استفاده از استمپ لاستیکی و همچنین چاپگر جوهری می توان تاریخ انقضا و شماره و مشخصات محصولات با روی محصولات پرینت کرد.

تاریخ انقضای درج بر محصول با چاپگر جوهری بسیار با دوام تر و ماندگار تر از استمپ لاستیکی است. با چاپگر جوهری می توان پرینت را در اندازه های دلخواه انجام داد. علاوه بر تاریخ انقضای محصول می توانید شماره و سایر اعداد و مشخصات رقمی محصول را به صورت چاپ روی پلاستیک انجام دهید. این نوع چاپگر قابل چاپ کردن بار کد محصول نیز می باشد. با استفاده از این مدل چاپ روی پلاستیک نه تنها در زمان صرفه جویی می کنید بلکه در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد و همچنین برای مدت طولانی تری چاپ روی پلاستیک انجام شده است. بهترین راه برای اینکه آموزش ببینید چطور می توان چاپ روی پلاستیک را با چاپگر جوهری انجام داد این است که به سراغ دستورالعمل نوشته شده بر دفترچه چاپگر بروید. اطلاعات چاپگر معمولا به طور کامل در جعبه آن درج شده است و شما می توانید به راحتی یاد بگیرید که چطور خودتان چاپ روی پلاستیک را انجام دهید.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده − 1 =