این احتمال وجود دارد که با شنیدن نام چاپ روی پلاستیک به یاد پلاستیک های متفاوتی که از خردسالی تا به بزرگسالی در مکان های مختلف و برای استفاده های متنوع دیده اید بیافتید. گاهی این پلاستیک ها طرح های فانتزی و گاهی دارای طرح خاص و شکیل بوده اند و شاید ذهن شما را درگیر کرده باشد که چطور این طرح بر روی پلاستیک چاپ می شوند و چگونه این امر صورت می گیرد. اما باید شما را به این امر آگاه کنیم که چاپ روی پلاستیک تنها معطوف به چاپ بر روی کیسه های پلاستیکی نمی باشد بلکه امروزه چاپ بر روی پلاستیک تا حدی گسترده شده که می توان حتی کارت ویزیت های پلاستیکی طراحی کرد و روی آنها مشخصات را چاپ کرد. بسته به تقاضای بازار و خلاقیت مجموعه چاپ شما می توانید از چاپ روز پلاستیک در موارد زیادی استفاده نمایید.

قابل توه است این نکته را بدانید که تمامی انواع چاپ روی پلاستیک ارائه شده توسط مجموعه ما از آزمایش های لازم عبور کرده اند تا از ماندگار بودن چاپ آن ها با سابلیمیشن (حلال) رنگ اطمینان حاصل شود. می توانید اندازه طرح مورد نظر خود برای چاپ روی پلاستیک را در اندازه های مشخص شده تنظیم کنید. هم چنین می توانید پلاستیک مورد نظر خود را نسبت به کاربردی که دارید انتخاب کنید. چاپ های آزمایشی نیز در ابعاد A5 برای شما فراهم شده است.

جهت چاپ روی پلاستیک با طرح مورد نظر شما

ما می توانیم طرح های شما را در جهتی که طراحی کرده اید به صورت پیش نمایش آنلاین ارائه دهیم. پیش نمایش ذکر شده را به این صورت تصور کنید که رولی از پلاستیک وجود دارد که می توان از بالا تا پایین آن را چاپ کرد. این موضوع هنگامی اهمیت خود را نشان می دهد که به چاپی نیاز باشد که باید تمام عرض پلاستیک چاپ شود. اگر عرض طرح شما بیشتر و بزرگ تر از عرض پلاستیک باشد، طرح را ۹۰ درجه می چرخانیم تا بر روی رول پلاستیک قرار گیرد.

در مجموعه ما به تقاضای مشتری توه ویژه ای می شود و جالب توجه است بدانید که تمام پلاستیک های چاپ شده به صورت کاملا دقیق برش داده می شوند تا آسیبی به پلاستیک و طرح چاپ شده نرسد. اگر لبه های پلاستیک ، کمی غیر یکدست و ناهموار باشد، برش دقیق و با احتیاط باعث می شود که ظاهر زیبا و یکدست پلاستیک حفظ شود. برش های دقیق برای هر نوعی از پلاستیک وجود دارد پس هنگام طراحی ، حتما این نکته را در ذهن داشته باشید. اگر سوالی در مورد برش پلاستیک دارید یا می خواهید در خصوص جزییات آن اطلاعات کسب کنید ، می توانید از طریق پیام گذاشتن در زیر متن و یا شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید، زیرا از پاسخگویی به شما نهایت رضایت را خواهیم داشت و همینطور می توانید برای کسب اطلاعات در مورد چاپ بر روی کیسه با همکاران متخصص ما در این زمینه در ارتباط باشید، خدمت به شما افتخار ما می باشد.

درباره چاپ روی پلاستیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 1 =